Sołtysi i Rady Sołeckie

Sołtysi

1. Pstrągówka – Furtek Bogusław, tel. 17 2770 362
2. Jazowa –  Rymarska-Wójtowicz Renata, tel. 723 714 517
3. Jaszczurowa –  Ciołkosz Małgorzata, tel. 694 203 348
4. Kożuchów – Miga Zbigniew, tel. 507 014 097
5. Wiśniowa – Salamon Michał, tel. 796 198 508
6. Niewodna – Tomaszewski Zenon, tel. 17 2775 223
7. Szufnarowa – Boruta Zofia, tel. 17 2775 424
8. Kalembina – Zięba Adam, tel. 17 2775 876
9. Kozłówek – Jakobsze Kazimierz, tel. 739 040954
10. Tułkowice – Rokosz Stanisław, tel. 505 351 419
11. Różanka – Strzępek Ryszard, tel. 17 2775 162
12. Oparówka – Lodarska Agata, tel. 880 071 144
13. Markuszowa – Świstak Eugeniusz, tel. 17 2776 129

Rady Sołeckie

Rada sołecka w Pstrągówce
1. Jaskółka Józef
2. Leń Wiesław
3. Łękawski Jan
4. Mularski Wiesław
5. Petka Stanisław
6. Petka Wojciech

Rada sołecka w Jazowej
1. Dziok Celestyn
2. Sondej Roman
3. Śliwa Paweł

Rada sołecka w Jaszczurowej
1. Chmura Edward
2. Ozga Zbigniew
3. Panocha Irena
4. Przybylski Józef
5. Wrześniak Renata

Rada sołecka w Kożuchowie
1. Gruszczyński Rafał
2. Nizicka Anna
3. Oparowski Bogusław
4. Petka Jarosław
5. Zięba Bronisław
6. Zięba Krystyna

Rada sołecka w Wiśniowej
1. Salamon Michał
2. Gąsior Wanda
3. Nowak Marta
4. Ozga Mateusz
5. Ozga Zdzisław
6. Ziobro Łukasz
7. Grela Augustyn
8. Pastuszak Marta
9. Zagórski Paweł

Rada sołecka w Niewodnej
1. Bełch Wiesława
2. Bradliński Sławomir
3. Furtek Paweł
4. Godek Janusz
5. Tęczar Julian
6. Wnęk Andrzej

Rada sołecka w Szufnarowej
1. Petka Zenon
2. Bobek Robert
3. Gazda Dariusz
4. Wójcik Elżbieta
5. Kalisztan Stanisław
6. Żołnierowski Leszek

Rada sołecka w Kalembinie
1. Kiczek Ewa
2. Tęcza Jan
3. Tęczar Jarosław
4. Szaro Jan
5. Wawrzonek Jakub

Rada sołecka w Kozłówku
1. Betleja Jadwiga
2. Furtek Kazimierz
3. Furtek Ryszard
4. Kut Józef
5. Śliwa Paweł
6. Wójcik Paweł

Rada sołecka w Tułkowicach
1. Opoń Krzysztof
2. Michalski Jan
3. Mularz Małgorzata
4. Mularz Tadeusz
5. Szypuła Aleksander
6. Wójcik Edward

Rada sołecka w Różance
1. Cynarski Józef
2. Frodyma Stanisław
3. Szaro Tadeusz
4. Warchoł Piotr
5. Włodyka Grzegorz
6. Wójcik Agata

Rada sołecka w Oparówce
1. Bryda Bogdan
2. Konicka Bernadeta
3. Kozimor Józef
4. Mikuszewski Tadeusz
5. Modliszewski Leszek
6. Pająk Lucyna

Rada sołecka w Markuszowej
1. Kulawiak Jan
2. Niemiec Bogdan
3. Saletnik Stanisława
4. Michalski Tadeusz
5. Nowak Emil
6. Saletnik Władysław