Otwarte spotkanie i debata mieszkańców Gminy Wiśniowa

Gmina Wiśniowa wraz z Fundacją Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacją im. Jana Grudysza serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie i debatę mieszkańców Gminy Wiśniowa, które odbędzie się dnia 5 grudnia 2017 roku o godzinie 13.30 w Ośrodku Kultury w Wiśniowej.

 

Spotkanie będzie podsumowanie projektu “Aktywni lokalnie”, w którym młodzież we współpracy z mieszkańcami, Ośrodkiem Kultury, Gimnazjum im. Orląt Lwowskich oraz trenerkami, tutorkami i artystami z Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacja im. Jana Grudysza stworzyli układ taneczny i dwa filmy o lokalnych legendach.

 

W programie:

  1. Otwarcie spotkania i krótkie wystąpienia przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych i zaproszonych gości;
  2. Prezentacja rezultatów inicjatyw młodzieży z projektu „Aktywny lokalnie”;
  3. Wspólne rozmowy o sprawach dotyczących gminy i mieszkańców.
  4. Poczęstunek i zakończenie.

 

Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie tych, którzy chcą się spotkać i wspólnie rozmawiać o naszej gminie oraz cieszyć się i świętować sukcesy naszej młodzieży.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa. Projekt realizuje Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacja im. Jana Grudysza.