Ankiety dotyczące ubóstwa energetycznego

Uwaga mieszkańcy!

Gmina Wiśniowa przystępuje do opracowania wniosku o sfinansowanie odwiertu geotermalnego badawczo eksploatacyjnego na terenie pól obok gimnazjum w Wiśniowej. Obowiązkowym załącznikiem wniosku jest analiza możliwości wykorzystania energii cieplnej pochodzącej z geotermii. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiet dotyczących ubóstwa energetycznego, które posłużą do opracowania wspomnianej analizy. Analizą danych zajmą się pracownicy naukowi Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (Instytut Systemów Bezpieczeństwa i Obronności Wydziału Logistyki). Prośba dotyczy szczególnie mieszkańców Wiśniowej i okolic ale będziemy wdzięczni za każdą ankietę z terenu całej gminy.

Bardzo proszę o wypełnianie ankiet do 15 maja 2017 roku! To ważna sprawa!

Marcin Kut

Wójt Gminy Wiśniowa

ANKIETY:

Postrzeganie bezpieczeństwa energetycznego w Polsce w kontekście przeciwdziałania ubóstwu energetycznemu społeczeństwa „ENERGIA CIEPLNA”

Postrzeganie bezpieczeństwa energetycznego w Polsce w kontekście przeciwdziałania ubóstwu energetycznemu społeczeństwa „ENERGIA ELEKTRYCZNA”

 

 

W przypadku braku możliwości wypełnienia ankiet online dostępnych pod powyższymi linkami, można skorzystać z ankiet w wersji „do druku”, które po wypełnieniu należy przekazać do Urzędu Gminy w Wiśniowej.

ANKIETA – Ubóstwo energ. – ENERGIA ELEKTRYCZNA. – MIESZKAŃCY

ANKIETA – Ubóstwo energ. – ENERGIA CIEPLNA – MIESZKAŃCY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Kut

Wójt Gminy Wiśniowa