Spektakl wizualny w tunelu schronowym w Strzyżowie

Strzyżowska grupa teatralna z projektu „Aktywni lokalnie” ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę spektaklu pt.: „Poza światłem”, która odbędzie się 25 września o godzinie 17:00 w tunelu schronowym w Strzyżowie (wejście od strony Strzyżowa). Będzie to spektakl wizualny, w którym wykorzystana zostanie gra świateł, muzyka lokalnego zespołu Steel Velvet i ruch. Odbędzie się w niesamowitej scenerii jaką jest tunel schronowy. Takie wydarzenie będzie mieć miejsce po raz pierwszy.

14370449_1215454705183254_7690545639556702594_n

Reżyseria: Jarosław Figura

Wystąpią: Gabriela Bielamowicz, Bartłomiej Gorczyca, Karol Jurasz, Katarzyna Kudła, Katarzyna Matłosz, Sylwia Oliwa, Wiktoria Paszek, Karolina Perłowska, Jolanta Utnicka, Kamila Włodyka, Karolina Włodyka, Aleksandra Wójtowicz,  Aleksandra Ziobro, Dominik Żydzik

Wstęp wolny.

Zamierzeniem młodzieży biorącej udział w projekcie realizowanym przez Fundacje Rozwoju „Dobre Życie” jest przygotowanie widowiska promującego gminę Strzyżów, a także zwrócenie uwagi na ważne aspekty społeczne. Pomysł na spektakl zrodził się na jednym z spotkań młodych Strzyżowian. Wraz z reżyserem Jarosławem Figurą, zgodnie stwierdzili, że pragną przedstawić realia, które dzielą i łączą ludzi. Spektakl dotyczy problemów, z którymi mamy do czynienia na każdym kroku naszego życia. Widowisko to będzie o tyle ciekawe, że aktorzy nie będą używać słów, a główną rolę odegrają światła i dźwięki.

Przyjdź, spotkajmy się w szczególnym miejscu, z wyjątkowymi ludźmi. Zobaczmy co jest „Poza światłem”…

Zapraszamy do obejrzenia trailera, który jest zapowiedzią spektaklu „Poza światłem”

O działaniach pozostałych zespołów młodzieżowych działających w projekcie „Aktywni lokalnie” można przeczytać na stronie: www.dobrezycie.org/aktywni-lokalnie/inicjatywy-mlodziezy.

Partnerzy wydarzenia:
Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej im. Zygmunta Leśniaka, Steel Velvet, Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickewicza w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, Miejski Zespół Szkół w Strzyżowie, Agencja Reklamowa Midas.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu: „Aktywni lokalnie”, prowadzonego przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a także ze środków partnerów projektu: Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa.

Serdecznie zapraszamy!

 

Autorka: Karolina Perłowska, członkini grupy teatralnej w Strzyżowie