Spektakl wizualny „Zostań ze mną”

Plakat-zostań ze mnąMłodzież z Wiśniowej zaprasza!!! Po raz pierwszy w Wiśniowej! Magia świateł, moc wyobraźni, muzyka i ruch. Teatr wizualny w wykonaniu naszej młodzieży pod okiem światowej sławy reżysera.

Grupa teatralna z projektu Fundacji Rozwoju „Dobre Życie” pn. „Aktywni lokalnie”, serdecznie zaprasza na spektakl wizualny:

11 września 2016 o godz. 18.00
Ośrodek Kultury Wiśniowa

 Reżyseria: Jarosław Figura
Występują: Jan Armata, Nikola Bobek, Jakub Jurasz, Klaudia Król, Karolina Małek, Aleksandra Sienkowska, Aneta Szymańska, Danuta Tarczoń.

Wstęp wolny.

Nie może Cię zabraknąć!

Spektakl powstał w oparciu o rozmowy i ankiety przeprowadzone z osobami mieszkającymi na terenie gminy Wiśniowa. Jest odpowiedzią na zauważane przez nich trudności i ich codzienne obserwacje. Równolegle do grupy teatralnej w projekcie działa grupa filmowo-fotograficzna. O działaniach obu grup można przeczytać więcej na stronie: www.dobrezycie.org/aktywni-lokalnie/inicjatywy-mlodziezy

 

Wydarzenia realizowane w ramach projektu „Aktywni lokalnie” prowadzonego przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie”, współfinansowanego ze środków od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a także ze środków partnerów projektu: Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa.