Fundusze Europejskie na opiekę żłobkową i edukację przedszkolną” – spotkanie informacyjne

kolor 2016

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na opiekę żłobkową i edukację przedszkolną” organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Województwa Podkarpackiego.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich podmiotów prowadzących lub planujących prowadzenie przedszkoli, żłobków, klubów malucha. Uczestnikom zostaną zaprezentowane ogólne zasady dotyczące wdrażania Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 oraz programy z których wskazani beneficjenci będą mogli otrzymać pomoc finansową na realizację swoich projektów.

Program spotkania obejmuje przedstawienie działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-20 w zakresie rozwoju opieki żłobkowej i edukacji przedszkolnej w regionie.

 

Termin i miejsce spotkania:

 18 lipca 2016 r., godz. 10:00 – Strzyżów – Urząd Miejski w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 5, sala narad

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numer 798 771 192 lub e-mailowe na adres lpi.krosno@podkarpackie.pl

Należy podać imię i nazwisko uczestnika/ów, instytucję reprezentującą oraz miejsce spotkania informacyjnego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień które powinniśmy zapewnić.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

 

Organizatorem spotkania informacyjnego jest:
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w woj. podkarpackim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie
ul. Staszica 20, 38 – 400 Krosno
tel. 798 771 192

lpi.krosno@podkarpackie.pl
www.fundusze.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl

 

Program spotkania 18.07.16 Strzyżów

 

 

Spotkanie informacyjne współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.