Oficjalne otwarcie spływu kajakowego już w kwietniu!

medal-monetaFundacja Kajakowa Tołhaj GDK oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zapraszają do udziału w „VI Ogólnopolskim Spływie Kajakowym – Wisłok 2017”. Podczas imprezy odbędzie się oficjalne otwarcie 22 kilometrowego szlaku wodnego na trasie Wojkówka – Frysztak – Markuszowa w dniu 22 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00.

Gmina Wiśniowa jest po raz pierwszy współorganizatorem wydarzenia, a impreza została objęta Patronatem Honorowym m.in., przez wójta Gminy Wiśniowa Marcina Kuta. Podczas oficjalnego otwarcia szlaku zostanie podpisane porozumienie między gminami Frysztak, Wojaszówka, Wiśniowa i Fundacją Tołhaj oraz partnerami zaangażowanymi w utworzenie szlaku.

Zachęcamy do udziału w spływie kajakowym w dniach 22-23 kwietnia: w sobotę etap pierwszy: Wojkówka – Frysztak 11 km, w niedzielę etap drugi i zakończenie spływu Frysztak – Markuszowa 11 km. Istnieje możliwość wzięcia udziału w spływie tylko w drugim etapie. Zapisy trwają do 10 kwietnia.
Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia na stronie Tołhaj GDK – kliknij tu
Na Uczestników, którzy zapiszą się przez formularz internetowy czeka niespodzianka. Możliwość zapisu internetowego tylko na stronie www.tolhajgdk.pl
Informacje o spływie można uzyskać pod nr telefonu: 510 238 893 – Dawid Marek
Ilość miejsc ograniczona: o udziale w spływie decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy zapewniają :
– pamiątkowe medale dla każdego uczestnika,
– możliwość nabycia monet okolicznościowych
– puchary za zdobyte miejsca w kategoriach indywidualnych i drużynowych,
– biesiadę kajakową,
– atrakcyjne nagrody, m.in. kajak,  
– degustację potraw regionalnych gmin: Wojaszówka, Frysztak, Wiśniowa
A przede wszystkim – niezapomnianą przygodę!

Więcej na temat spływu, trasy, programu imprezy, regulamin i karta zgłoszenia na stronie GOSiR Frysztak: http://www.gosir.frysztak.pl/2017/03/vi-ogolnopolski-spyw-kajakowy-oraz.html
Ahoj Przygodo!